Підрозділи кафедри проектування та експлуатації машин (ПЕМ) (секції, лабораторії)

• НДЛ-60 Науково-дослідна лабораторія-60 Research laboratory 60 Керівник: д.т.н., проф. Стоцько Зіновій Антонович 14 навч. корпус, 3 поверх, 71 аудиторія Номер(и) телефону: +38(032)258-21-55 E-mail: stotsko@lp.edu.ua НДЛ-60 плідно співпрацює з виробничими підприємствами, створюючи найсучасніше автоматизоване технологічне обладнання на замовлення промисловості у повному циклі — від розробки проектів до виготовлення прототипів обладнання. Гама створеного технологічного обладнання надзвичайно широка. Серед таких — ряд високопродуктивних, унікальних установок та наукових розробок виробництва електронної техніки, загального і сільськогосподарського машинобудування, харчової промисловості, виробництва поліграфічної продукції.
  • НЦ КТПОВ Навчальний центр «Комп’ютерні технології проектування і обробки виробів» Training Centre Computer Technologies of Machine Parts Designing and Processing Керівник: к.т.н., доц. Майструк Володимир Володимирович 14 навч. корпус, 3 поверх, 84 аудиторія Номер(и) телефону: +38(032) 258-21-55 E-mail: maystruk@lp.edu.ua НЦ КТПОВ обладнаний сучасною комп’ютерною технікою. Напрямами діяльності навчального центру є впровадження і послідовне розширення сфери застосування інформаційних технологій Британської компанії Delcam Plc. в навчальному процесі Національного університету «Львівська політехніка»; розвиток контактів щодо освітньої діяльності в сфері інформаційних технологій із головним офісом і іншими навчальними центрами Британської компанії Delcam Plc. В рамках співпраці з Delcam Plc. для потреб кафедри було передано пакет програмного забезпечення Delcam Power Solution загальною вартістю більше 1 млн. $.