Партнери кафедри соціології та соціальної роботи (СР)

 • Факультет соціальної роботи Манітобського університету (м. Вінніпег, Канада)

  Faculty of Social Work, The University of Manitoba, Winnipeg, Canada
  Веб-сайт: www.umanitoba.ca/social_work
  У контексті багаторічної партнерської співпраці з Факультетом соціальної роботи Манітобського університету започатковано і виконано українсько-канадський проект «Реформування соціальних послуг» (1999-2003 рр.) за фінансової підтримки Канадської Агенції з Міжнародного Розвитку (CIDA). Як результат виконання цього проекту в Національному університеті «Львівська політехніка» створено кафедру соціології та соціальної роботи. Співпраця з канадським партнером дозволила використати передовий світовий науково-практичний досвід та досвід академічної освіти в галузі соціальної роботи і медіації / розв’язання конфліктів на всіх етапах становлення програми професійної підготовки соціальних працівників. Співпраця триває в контексті організації і проведення спільних наукових досліджень, міжнародних науково-практичних конференцій / семінарів, наукового стажування викладачів / студентів у Манітобському університеті, видання наукових фахових публікацій як в Україні, так і в Канаді, а також здійснення обміну студентами.
 • Факультет прикладних соціальних наук Університету прикладних наук (м. Ерфурт, Німеччина)

  Faculty of Applied Social Sciences, The University of Applied Sciences, Erfurt, Germany
  Веб-сайт: www.fh-erfurt.de
  Партнерська співпраця з Факультетом прикладних соціальних наук Університету прикладних наук, м. Ерфурт є багаторічною. Співпраця з німецьким партнером дозволила використати німецький науково-практичний досвід соціальної роботи, соціальної педагогіки та медіації / розв’язання конфліктів на різних етапах становлення програми професійної підготовки соціальних працівників. Співпраця триває в контексті організації та проведення спільних науково-практичних конференцій / семінарів, наукового стажування викладачів / студентів в Університеті прикладних наук м. Ерфурт, видання наукових фахових публікацій у Німеччині, а також здійснення обміну викладачами і студентами в галузях соціальної роботи та соціології.
 • Кафедра соціології Технічно-гуманістичної Академії м. Бєльско-Бяла, Польща

  Department of Sociology, Academy of Technology and Humanities in Bielsko-Biala, Poland
  Веб-сайт: http://www.university-directory.eu/Poland/Academy-of-Technology-and-Humanities-in-Bielsko-Biala
  Партнерська співпраця з кафедрою соціології передбачає науково — дидактичні візити викладачів, обмін студентами, участь у студентських конференціях, спільні публікації.
 • Український католицький університет (УКУ), Інститут екуменічних студій Українського католицького університету (м. Львів) та Міжнародна федерація «L’ARCHE» / «Ковчег»

  The Ukrainian Catholic University (UCU), The Institute of Ecumenical Studies (IES), the city of Lviv, «L’ARCHE» International Federation (AIF)
  Веб-сайт: www.ucu.edu.ua
  www.ecumenicalstudies.org.ua
  www.esweek.org.ua
  Починаючи з 2008 р. щорічно у співпраці всіх 4-х партнерів кафедра бере активну участь спільно з Львівською міською радою, Львівською обласною адміністрацією у співорганізації Екуменічних соціальних тижнів у м. Львові. У 2010-2012 рр. викладачі кафедри взяли участь у розробленні та викладанні річної сертифікованої освітньої програми «Медико-психологічний та соціальний супровід людей з особливими потребами» для представників сфери соціальних послуг у складі міжнародної групи з числа представників Львівської політехніки, УКУ та Міжнародної федерації «L’ARCHE» / «Ковчег». Розробляючи цю освітню програму викладачі кафедри одночасно пройшли на базі УКУ дворічний курс підвищення кваліфікації у галузі соціальної роботи та професійної підготовки соціальних працівників