Партнери кафедри іноземних мов (ІМ)

Корпус Миру США в Україні

U.S. Peace Corps in Ukraine
E-mail: info@ua.peacecorps.gov
У 2011 р. підписано угоду з Корпусом Миру США в Україні про співпрацю в рамках Проекту навчання англійської мови. Така співпраця спрямована на вдосконалення викладання англійської мови та покращення міжкультурної комунікації між українським та американським народами. Доброволець Корпусу Миру США Байрон Вільямс разом із викладачами кафедри проводить систематичні заняття та спецкурси («Академічне письмо й ораторське мистецтво», «Слухаємо й розмовляємо англійською») зі студентами університету. Викладачі кафедри мають можливість підвищити свій професійний рівень за допомогою методичних тренінг-семінарів для викладачів.

У березні 2012 р. проведено Міжрегіональний семінар «Розвиток проектної діяльності» для добровольців Корпусу Миру США в Україні та їхніх українських партнерів. Перспективи майбутньої проектної діяльності було окреслено під час прес-конференції, в якій брали участь представники вищих та загальноосвітніх навчальних закладів України, добровольці та тренери Корпусу Миру США в Україні. Одним із наступних спільних проектів є проведення Літньої англомовної школи для студентів Львівської політехніки на базі Навчально-оздоровчого табору «Політехнік-2» у с.Славське у серпні 2012 р.