Партнери кафедри проектування та експлуатації машин (ПЕМ)

  • Компанія Delcam Delcam Plc. Веб-сайт: http://www.delcam.com/index.asp Кафедрою ЕМБ укладена угода про співробітництво із Британською компанією Delcam Plc. в рамках єдиного проекту «Передові комп’ютерні технології університетам України». Delcam Plc. є одним із світових лідерів в розробці CAD/CAM продуктів для моделювання, виготовлення та контролю складних виробів і технологічного оснащення. Результатом співпраці стала організація на базі кафедри ЕМБ Навчального центру «Комп’ютерні технології проектування і обробки виробів» (НЦ КТПОВ). Студенти кафедри беруть участь у Конкурсах студентських робіт на іменні премії Delcam, здобуваючи практичний досвід проектування виробів та цінні нагороди.

  • Сілезький Технологічний Університет Silesian University of Technology Веб-сайт: http://www.polsl.pl/en/Strony/0_welcome.aspx В рамках співпраці із Сілезьким Технологічним Університетом завідувач кафедри проф. Стоцько З.А. був обраний одним із членів-засновників Міжнародної Академії Матеріалознавства та Машинобудування (World Academy of Materials and Manufacturing Engineering). Метою АММЕ є підтримка і розвиток наукових досліджень в галузі матеріалознавства, організація співпраці та обміну науковими здобутками між відомими вченими. За плідну співпрацю з польською науковою громадськістю на міжнародному рівні та за досягнення в галузі матеріалознавства і машинобудування у 2010 році проф. Стоцька З.А. нагороджено почесною нагородою імені проф. Фридеріка Штауба «Золотою Совою».

  • Університет технологій і біонаук в Бидгощі University of Technology and Life Sciences in Bydgoszcz Веб-сайт: http://www.utp.edu.pl/en/ Розвиток пов’язаних з виробництвом навчальних програм в галузі інженерної механіки та транспорту відповідно до Європейських Кваліфікаційних Норм (The European Qualifications Framework for lifelong learning). Партнерство в міжнародних проектах.

  • ПАТ «Концерн «Хлібпром» PJSC Concern Khlibprom Веб-сайт: http://www.hlibprom.com.ua/ua/ ПАТ «Концерн Хлібпром» — провідна компанія з виробництва хліба, яка об’єднує десять переробних підприємств України і входить до групи лідерів серед національних виробників хлібобулочної продукції. Вже багато років є базою практики для студентів спеціальності "Обладнання переробних і харчових виробництв".

  • ТзОВ «Завод «Електронпобутприлад» Ltd. Factory Elektropobutprylad Веб-сайт: http://elvo.lviv.ua ТзОВ «Завод «Електропобутприлад» є провідним підприємством Західної України із виробництва електропобутових приладів та колекторних двигунів малої потужності декількох типів, які є основою продукції. Вже багато років є базою практики для студентів спеціальності "Обладнання електронної промисловості".

  • Технологічний університет в Кошице, факультет виробничих технологій в Пряшеві The Technical University of Košice, Faculty of Manufacturing Technologies with a seat in Prešov Веб-сайт: http://www.tuke.sk/tuke/faculties-1/fvt/

  • Жешувський Технологічний Університет Rzeszow University of Technology Веб-сайт: http://portal.prz.edu.pl/en/

  • Варшавський Технологічний Університет Warsaw University of Technology Веб-сайт: http://pw.edu.pl/

  • Братський державний університет Bratsk State University Веб-сайт: http://brstu.ru/