Партнери кафедри автоматизації теплових та хімічних процесів (АТХП)

• ДП «Укрметртестстандарт»
    «Ukrmetrteststandart» State Company
    Веб-сайт: www.ukrcsm.kiev.ua
    Сумісна розробка нормативно-технічної документації з вимірювання витрати та кількості плинних енергоносіїв

• ДП «Івано-Франківськстандартметрологія»
    «Ivano-Frankivskstandartmetrologia» State Company
    Веб-сайт : www.ifdcsms.com.ua

• ПАТ «Інститут енергоаудиту і обліку енергоносіїв»
    «Institute of Energy Audit and Energy Carrier Accounting» Private Joint-Stock Company
    Веб-сайт: www.ieoe.com.ua
    Виконання науково-дослідних та прикладних робіт в галузі обліку та економії енергоносіїв. Зокрема:
    • сумісна розробка нормативно-технічної документації;
    • виконання аудиту та технічної експертизи вузлів обліку плинних енергоносіїв;
    • розробка програмного забезпечення систем автоматизованого розрахунку та проектування вузлів обліку газів та рідин.

• ТОВ «Техприлад»
    «Techprylad» Ltd.
    Веб-сайт: www.techprilad.com
    Сумісна розробка засобів вимірювальної техніки зокрема, засобів для вимірювання витрати та кількості плинних енергоносіїв та технічних засобів автоматизації технологічних процесів.