Наукова діяльність кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності (БПД)

Кафедра виконує такі науково-дослідні роботи, зареєстровані в УкрІНТЕІ:
  1. «Оптимізація екологічного стану територій внаслідок забруднення навколишнього середовища важкими металами» (наук. керівник — проф. Погребенник В.Д., відп. виконавець — асистент Войціховська А.С.)
  2. «Розроблення нових методів і засобів екологічного експрес-контролю продукції та середовищ» (наук. керівник — проф. Погребенник В.Д., відп. виконавець — ст. викладач Пашук А.В.)
  3. «Методи та засоби підвищення екологічної безпеки цукрового виробництва» (наук. керівник — проф. Погребенник В.Д., відп. виконавець — доцент Чаповська Р.Б.)
  4. «Розроблення методів та систем захисту інформації» (наук. керівник — проф. Погребенник В.Д., відп. виконавець — асистент Політило Р.В.).