Наукова діяльність кафедри архітектурних конструкцій (АК)

Науково-дослідний підрозділ кафедри працює за такими напрямами:

• дослідження питань архітектурної фізики з покращенню комфортних умов штучного середовища, конструкцій будинків та споруд;
  • кліматичних навантажень та впливів, а також питань архітектурно-будівельної аеродинаміки;
  • теплових втрат будинків і розробка регламентів енергозаощадження та розробка енергозаощаджувальних технологій та застосування їх для зовнішньої та внутрішньої теплоізоляції огороджувальних конструкцій будинків.

Проводяться дослідження ряду будівель і споруд на предмет енергозаощадження та надаються рекомендації по оптимізації утеплення зовнішніх огороджень. У результаті досліджень і вдосконалення архітектурної форми споруд та світло-інсоляційних розрахунків покращується комфорт середовища життєдіяльності людини в умовах міської забудови та економиться традиційне паливо для нагріву та освітлення приміщень.