Напрям підготовки 6.1004 «Транспортні технології»

Бакалавр за напрямом «Транспортні технології»
Бакалавр
Немає, зарахування проводиться на загальних умовах вступу.
Проектування логістичних систем доставки вантажів, проектування мережі маршрутів громадського пасажирського транспорту, визначення собівартості перевезень, проведення експертизи дорожньо-транспортних подій, проектування схем організації дорожнього руху, транспортне моделювання міської території.
При управлінні транспортним процесом, бакалавр обгрунтовує і приймає рішення у типових ситуаціях, використовуючи для цього сучасні інформаційні технології, досягнення науки у транспортній галузі та методи і форми управлінської діяльності; веде постійний пошук нових можливостей, залучає і використовує для рішення поставлених задач ресурси з самих різних джерел, домагаючись підвищення ефективності організації перевезень. Бакалавр з транспортних технологій — це самостійна професія з власним професійно-специфічним інструментарієм і навичками. Бакалавр з транспортних технологій підготовлений для виконання роботи у транспортних підрозділах підприємств, забезпечення взаємодії усіх видів транспорту та організації обслуговування клієнтів з наданням широкого кола послуг.
Результати вивчення змістовних модулів (дисциплін) оцінюються за допомогою поточного та семестрового контролів. Семестровий контроль здійснюється у формі екзамену або диференційованого заліку, з навчального матеріалу, обсяг якого визначений робочою програмою змістовного модуля (дисципліни) за семестр. Для оцінювання знань студентів з кожного змістовного модуля (дисципліни) використовується 100-бальна шкала, оцінки з якої переводяться у шкалу ECTS (A, B, C, D, E, FX, F) та у національну шкалу («відмінно», «добре», «задовільно», «незадовільно»). Для загального оцінювання навчальних досягнень студента використовується рейтинг, який визначають усередненням його оцінок, отриманих під час семестрових контролів, та з урахуванням додаткових показників (наукові публікації, успішні результати під час зрізів знань, участь в олімпіадах тощо).
Підсумковий контроль (державна атестація) результатів навчання здійснюється у формі захисту бакалаврського дипломного проекту (роботи), під час якого оцінюється рівень знань та вмінь студента, з метою встановлення відповідності набутих компетенцій нормативним вимогам.
доцент кафедри ТТ Білоус А.Б.